یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف (VCCUP11) به کار خود پایان داد.

پس از 6 ماه و 120 تیم شرکت‌کننده در سه بخش کسب‌وکارهای نوپا (استارت‌آپ)، طرح کسب‌وکار و ایده و با کمک اعضای مرکز کارآفرینی دانشگاه …

کارایا گپ؛ گپ‌وگفتی با سرمایه‌گذاران

یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف با همکاری این گروه برای پاسخ به سوالاتی که برای تیم‌های استارتاپی در طی فعالیت‌ آن‌ها پیش می‌آید و بعضاً باعث ایجاد خلل در مسیر پیشرفت آن‌ها می‌گردد، رویداد کارایاگپ را برگزار می‌کند.

کارگاه آموزشی “مدیریت منابع انسانی در شرکت‌های نوپا”

کارگاه «مدیریت منابع انسانی در شرکت‌های نوپا» با ارائه‌ی محمدحسن شهرمیانی روز شنبه 23 آذر ماه ساعت 16 الی 20 در سالن جلسات C ساختمان مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

کارگاه آموزشی “سرمایه‌گذاران چگونه طرح‌ها را انتخاب می‌کنند؟”

کارگاه «سرمایه گذاران چگونه طرح ها را انتخاب می کنند» به تدریس دکتر امید مهرابی پنج شنبه 14 آذر 1398 ساعت 16 در سالن جلسات C مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

تمدید مهلت ثبت‌ نام

دبیرخانه یازدهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف (VCCup11) اعلام می‌دارد، با توجه به قطعی سراسری اینترنت در کشور در روزهای منتهی به پایان مهلت ثبت‌نام تعیین شده قبلی، این مهلت تا تاریخ ۱۰ آذرماه ۹۸ تمدید می‌شود.

رویداد Reverse Pitch

ین جشنواره در سه بخش ایده، طرح کسب‌وکار و استارتاپ برگزار می‌شود و در تلاش است تا صاحبان ایده‌ها، طرح‌ها و استارتاپ‌ها را با سرمایه‌گذاران آشنا کند و در فضایی آموزشی و رقابتی به تجاری‌سازی آن‌ها کمک کند. هدف از برگزاری رویداد Reverse Pitch در این دوره این است که صاحبان ایده را با چالش‌های مختلف موجود در صنعت و نیازهای روز بازار آشنا کرده و با جذب ایده‌های نوآورانه به حل این چالش‌ها کمک کند.

رویداد Reverse Pitch

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف (VCCup11) با همکاری دیجی‌کالانکست رویداد Reverse Pitch را برای این مجموعه برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این رویداد ارتباط بین صنعت و دانشگاه، آشنایی دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و صاحبان ایده با موضوعات و چالش‌های مختلف، حمایت‌ها و شرایط همکاری است تا مسیر مناسبی برای تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه دانشگاهی فراهم آید.