برگزاری نشست توسعه‌ی کارآفرینی؛ کسب‌وکار، از ایده تا اجرا

یازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی کارآفرینی و توسعه‌ی کسب‌ و کار شریف (VCCup 11) در سه حوزه شامل سرفصل “ایده”‌ ، “طرح” و “استارتاپ” برگزار می‌گردد. شركت كنندگان در هر سرفصل بطور جداگانه مورد داوری و ارزيابی قرار گرفته و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

در طی مراحل این جشنواره، شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آن‌ها بر مبنای ایده‌ی محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده‌سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه‌گذار اقدام می‌‌نمایند.

در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی و شناسایی کارآفرینان جوان و هم‌چنین معرفی جشنواره در سطح کشور،VCCup  با کمک پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد، شتاب دهنده‌ها و دانشگاه‌‌های شهرستان‌ها، اقدام به برگزاری رویدادی با حضور بنیان‌گذاران استارتاپ‌های موفق کشور در شهرستان‌های مورد نظر نموده است.

اولین نشست از سلسله نشست‌های توسعه‌ی کارآفرینی تحت عنوان “کسب‌وکار؛ از ایده تا اجرا” با همکاری شتاب دهنده‌ی کوانتوم و دانشگاه شیراز و با حضور هم‌بنیان‌گذاران “نواک” و “تومن” برگزار می‌گردد. صاحبان ایده و استارتاپ‌ها، دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی با شرکت در این رویداد می‌توانند در فضایی دوستانه با میهمانان به گفت‌وگو بپردازند و از تجربیات آن‌ها در مسیر راه‌اندازی کسب‌وکار نوپایشان بهره‌مند شوند.

ثبت نام در :

https://evnd.co/zjtjp

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *