تیم ما

غزاله جنتی ( دبیر جشنواره)

غزاله مهربون، خوش برخورد و مسئولیت‌پذیره. اون از افراد باسابقه و باتجربه‌ی مرکز کارآفرینی شریف و دوره‌های گذشته‌ی جشنواره‌ست. توی کار ریزترین نکات رو در نظر می‌گیره و مسائل رو خلاقانه حل می‌کنه. مدیریت غزاله توی تقسیم و پیگیری کارها حرفه‌ای و منظمه و به عنوان دبیر همیشه این دلگرمی رو بهت می‌ده که کار با همه سختی‌ش انجام می‌شه.

 

حامد کریمی ( نایب‌دبیر جشنواره )

احتمالا تو اولین برخوردها با حامد، اون رو فردی جدی و رسمی تصور می‌کنین، اما حقیقت اینه که اون شخصی بذله‌گو، صمیمی و البته مهربونه. در مواقع حساس و شرایط بحرانی می‌تونه آروم و با طمانینه عمل کنه و این آرامش رو به دیگران هم منتقل کنه. حامد شخصیتی منظم و مسئولیت‌پذیر داره و حتما قبل از شروع به هر کاری برنامه‌ریزی دقیقی براش انجام می‌ده و نسبت به انجامش، طبق زمان مشخص‌شده حساس و پیگیره. هم‌چنین حافظه‌ی خوبی داره و می‌تونه مسائل فراموش‌شده‌ یا از قلم‌افتاده‌ی کار رو بهتون یادآوری کنه. خلاصه که یه همکار تعامل‌گر و دوست درجه یکه!

 

سارا زمردی ( مسئول تبلیغات )

سارا مسئول یکی از مهم‌ترین بخش‌های جشنواره‌ست. برای اون کار و مسئولیتش خیلی مهمه. سارا ایده‌های تبلیغاتی رو موشکافانه بررسی می‌کنه و همیشه در پی یافتن بهترین ایده‌هاست. در عین جدیت بسیار آروم و صبوره و در ارتباط باهاش نگرانی‌هاتون در مورد کار کاملا رفع می‌شه. ذهن منظم و طبقه‌بندی شده‌ی سارا به نظم و ترتیب پیدا کردن شبکه‌های اجتماعی کمک می‌کنه و نکته‌سنجی‌اش توی کار، باعث می‌شه هیچ مساله‌ای از دیدش پنهون نمونه.

 

مینا اصغرزاده ( مسئول ارزیابی )

مینا جزو افراد با سابقه و پرکار مرکز کارآفرینی شریفه. اون قبل از این وظایف مختلفی رو به عهده گرفته و توی کار اجرایی حسابی باتجربه‌ست. مینا مسئولیت‌پذیر، باانگیزه و باپشتکاره که در ارتباط باهاش خیلی زود احساس صمیمیت و راحتی می‌کنین و اگه کاری رو بهش می‌سپارین، دیگه هیچ نگرانی‌ای به خودتون راه ندین! چرا که تموم تلاششو می‌کنه تا یک نتیجه‌ی عالی رو بهتون تحویل بده.

 

محمدرضا مقدسیان ( مسئول اسپانسرینگ )

محمدرضا خوش‌مشرب، خنده‌رو و پرکاره. تجربه‌ی اون توی مرکز کارآفرینی و شتابدهنده‌ی شریف، باعث شده یکی از بهترین‌های تیم وی‌سی‌کاپ باشه. محمدرضا ایده‌ها و برنامه‌های زیادی برای برگزاری جشنواره داره و در صورت بروز مشکلات، یکی از افرادیه که می‌تونه راه‌حل‌های خلاقانه‌ای بهتون پیشنهاد کنه.

 

معین ابوالحسنی ( مسئول رویدادها )

معین خوش‌فکر، خلاق و طراح رویدادهای جشنواره‌ست. اون تیم اجراییش رو به خوبی مدیریت می‌کنه و توی برنامه‌ریزی پیش از اجرای رویداد خیلی دقیق عمل می‌کنه و هیچ نکته‌ای رو از قلم نمیندازه. معین توی کارهای گرافیکی هم دستی بر آتش داره و از گرافیست‌های قدیمیِ مرکز کارآفرینی شریفه و با توجه به تجربه‌های متفاوت کاریش می‌تونه تو حوزه‌های مختلفی بهتون کمک کنه.

 

مائده یحیی‌نژاد ( مسئول ارتباط با شهرستان‌ها )

مائده آروم و مهربونه و توی کارش حسابی جدی و پیگیره. اون مسئول طراحی و اجرای رویدادهایی برای معرفی جشنواره توی شهرستان‌هاست و با ایده‌پردازی خلاقانه‌ی خودش بهترین و مناسب‌ترین رویداد رو برای شهرستان میزبان تعریف می‌کنه. تجربه‌ی مائده توی طرح سفیر مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف باعث شده که کارهای مربوط به این واحد رو به بی‌نقص‌ترین شکل ممکن پیش ببره.

 

موسی‌الرضا شوکتی (  مسئول آموزش )

موسی‌الرضا باانگیزه و مسئولیت‌پذیره. اون یکی از پرفعالیت‌ترین تیم‌های جشنواره رو مدیریت می‌کنه و اعضای تیمش بیش‌ترین تعامل و هماهنگی رو با واحدهای دیگه دارن. موسی‌الرضا با تقسیم‌بندی درست کارها بین اعضای تیم خودش و با تکیه به اطلاعاتی که در دست داره، بهترین محتوا رو برای جشنواره فراهم می‌کنه. اون قبل از شروع کار، حتما یک برنامه‌‌ریزی دقیق داره که مطابقش کارها رو جلو می‌بره.